2017-18 CARNIVAL WINNERS

Reid Farrington and Whitney Pickett
NEW YORK CITY
Reid Farrington and Whitney Pickett



SAN DIEGO, CA
Matthew Roncone


LOS ANGELES, CA
Teddy Christian & Tucker Van Metter


NORTH CAROLINA
Theo Buchhotz


NEW ORLEANS, LA
Sofia Preston & Riley Patel


BURNET, TX
Hutton Lehmnerg & McKenzie Davis


SAN FRANCISCO
Addie Ledbetter


SAN FRANCISCO
Ella Holsinger


EL PASO
Major Deitch


WICHITA FALLS, TX
Hudson Clark


MIDLAND, TX
Jack Hammond
Conoly Brooks


MIDLAND, TX
Lyla Morgan
Weezie Tettleton


AMARILLO, TX
Kingsley Clary & Charles Risko


LUBBOCK, TX
Pierce Schmidt
Morgan Parker


GRAHAM
Ava Street


SAN ANGELO, TX
Bo Burnes & Vivian Yale


DENVER
Mary Sarah Mounsey
Foster Myers


NASHVILLE
Sophia Schitenover


ATLANTA
Will Paulowsky
Libbie Nance


CORPUS CHRISTI
Madeline Gottemoller
Logan Blanchard


SAN ANTONIO 1
Front: Avery August, Gavriel Flores-Chasnoff
Caroline Stetson, Betty Falvo
Back Row: Ty Manasco, Abbie Storment


SAN ANTONIO 2
Will Trevino


SAN ANTONIO 2 Winners


LAREDO
Ann Herbig


LAREDO
Warren Beckelhymer


VICTORIA
Emily Heinold & Ella Amsden


DALLAS 1
Allie Gardiner, Brooke Baldridge,
James Click, Patrick Brady


DALLAS 2
John David Steinmetz, Julian Meyer,
Cate Deford, Charoltte Lewis


DALLAS 3
Caroline Schmidt, Natalia Sievczynski,
King Hughes, Knox Hickey


FT. WORTH
Lauren Bissonette, Sloane Unell,
Jackson Brown, Nikolas Jacobs

24_FlowerMound_JennaVanWyckhouse_EmmaFord
FLOWER MOUND
Jenna Van Wyckhouse & Emma Ford                     
        


SHREVEPORT, LA.
Emily Horton


TEXARKANA
Cade Cunningham & SJ Woodman


LAKE TRAVIS
Vance Kincannon, Jude Terrazas,
Addison Hale, Katie Smith

37_Georgetown_JackGarrett_EmilyMcDaniel
GEORGETOWN
Jack Garrett and Emily McDaniel

Missouri City_Daniel Justice Abigail Smith
MISSOURI CITY
Daniel Justice and Abigail Smith

Beaumont_Ryder Lanclos
BEAUMONT
Ryder Lanclos

Houston 1 Caroline Nelson_John Hohman_Abby Anderson_Cooper Lemmons
HOUSTON 1
Caroline Nelson, John Hohman, Abby Anderson, Cooper Lemmons

Houston 2 Rude Robinson_Isabella Needham_Drew Mitchell_JJ Robinson
HOUSTON 2
Rude Robinson, Isabella Needham, Drew Mitchell, JJ Mitchell

Houston 3 Camille Canterbury_Robert Rash_Alex Alpe_Quentin Nicholson
HOUSTON 3
Camille Canterbury, Robert rash, Alex Alpe, Quentin Nicholson

Galveston_Patrick Byrd_Ella Sullivan
GALVESTON
Patrick Byrd and Ella Sullivan

The Woodlands Emily Lant Carter Condit
THE WOODLANDS
Emily Lant and Carter Condit

31_Natchitoches_ William Mayeux
NATCHITOCHES
William Mayeux

College Station Elizabeth Brieden
COLLEGE STATION
Elizabeth Brieden

College Station Gunnar Gessner
COLLEGE STATION
Gunnar Gessner

Austin 1 Will Patrick, Mattie Grace Shreves, Ty Wittenburg, Emma Baird
AUSTIN 1
Will Patrick, Mattie Grace Shreves, Ty Wittenburg,
Emma Baird

Austin 2 Will Scott, Kline Krupp, Zach Sudduth
AUSTIN 2
Will Scott, Kline Krupp, Zach Sudduth

Austin 2 Kaylee Jenkins
AUSTIN 2
Kaylee Jenkins

Austin 3 Ben Foster, Kari Young, BeahReshetnikov, Andrew Peele
AUSTIN 3
Ben Foster, Kari Young, Beah Reshetnikov,
Andrew Peele

Longview_Will  Lenhart and Elizabeth Pistone
LONGVIEW
Will Lenhart and Elizabeth Pistone

Tyler_Claire Lofquist and Cullen Walker
TYLER
Claire Lofquist and Cullen Walker

Campbell Drennan & George Soba
WASHINGTON DC
Campbell Drennan and George Soba